Upoutávky na Lounský press č. 41, který vychází ve středu 18. října 2017

2017-10-17 10:27:40


Kontrola hygieniků ukázala hrubé nedostatky restaurace

Louny, Žerotín (lus) Na základě stížnosti spotřebitele provedla Krajská hygienická stanice (KHS) Ústeckého kraje kontrolu v restauraci Minigolf v Lounech. V restauraci jsou nabízena grilovaná masa, uzenina a ryby připravované na roštu, lahůdkářské výrobky vlastní výroby a nápoje.
Chlapec zbil dva školáky, jiný to natáčel

Louny (lus) Nejméně dva týdny budou v blízkosti lounských škol hlídkovat ve větší míře městští strážníci i státní policisté. Důvod je jediný - útok mladíka na skupinku školáků v parku u Základní školy Přemyslovců. Násilná potyčka a video z ní je tématem číslo jedna v Lounech i širokém okolí od začátku minulého týdne, kdy se záznam natočený na mobilní telefon objevil na sociální síti.
Úspěšný holandský víkend

Louny (bab) Holandský víkend, který byl v režii partnerského města Loun Barendrechtu, se uskutečnil na Mírovém náměstí. Na náměstí byly dva stánky s prodejem holandských výrobků, k dostání byly skvělé sýry a různé věci připomínající Holandské království, cibule tulipánů, dřeváky a podobně. Zájem byl také o starou, leč tradiční deskovou hru Sjoalen, volně přeloženo „šoupaná“.
Zájem o burzu práce stoupá

Louny (caj) Čtyřicet firem a nově také tři střední školy se představily uplynulý čtvrtek na Burze práce, kterou v Kulturním domě Zastávka pořádal úřad práce ve spolupráci s Okresní hospodářskou komorou Louny. Pro uchazeče o zaměstnání bylo připraveno sedm autobusů, které sváželi nezaměstnané ze Žatce, Podbořan a Postoloprt.
Kdo nevolí, ať nekritizuje

Myslím si, že hlas jedince výsledek voleb nezmění, ale je důležitý. Představme si, že jedna desetina obyvatel České republiky si řekne: ,,můj hlas nic neovlivní, nic nezmění a nemá žádnou cenu chodit k volbám”. Hlasy těchto lidí nabývají významnou hodnotu v celém volebním systému, bohužel si voliči tuto závažnou pravdu vůbec neuvědomují. A po zveřejnění výsledků voleb nadávají na stranu, která vyhrála.Knihovna získala ocenění za vzdělávací aktivity

Louny, Praha (dak) První říjnový týden je již tradičně svátkem všech knihoven. Ve čtvrtek 5. října se v Zrcadlové kapli pražského Klementina konalo slavnostní předávání cen nejlepším knihovnám. Do Loun také jedna z nich putuje. Za účastni ministra kultury Daniela Hermana a dalších významných představitelů kulturního života převzaly nejlepší české knihovny ocenění za rok 2017.Výzkum společnosti

Louny (lus) Až do poloviny listopadu budou vybrané domácnosti v Lounech přizvány k účasti na významném vědeckém výzkumu, který přinese dosud neznámé pohledy na společenské vztahy v české společnosti.Mladý muž po lese bloudil dva dny

Klínovec, Louny (lus) Dvoudenní pátrací akce probíhala v minulých dnech v krušnohorských lesích v okolí Jáchymova a pod Klínovcem. Policisté tam pátrali po šestadvacetiletém postiženém muži z Lounska, který se do tamních lesů vydal houbařit.
Nošení dětí v šátku

Louny (lus) V Klubovně Luna v Lounech se schází maminky, které nosí své děti v šátku. Potkat jste je mohli před týdnem v centru města, které maminky se svými dětmi v šátcích prošly v rámci Mezinárodního týdne nošení dětí.
Titul mistryně ČR ve sportovním aerobiku se vrací do Loun

Louny, Plzeň (ab) Závodnice z Fitness klubu Louny pod vedením trenérky Jitky Hofmannové přivezly z víkendového Mistrovství České republiky, které tentokrát hostila Plzeň, dvě zlaté medaile v nejcennějších kategoriích a další cenná umístění.


Více informací a celé články čtěte v tištěném vydání týdeníku Lounský pressKomentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video