Nedělní hokejové utkání Slovanu se odkládá

Lucie Steklá 2017-10-20 09:45:00

Louny (lus) Nedělní utkání hokejistů HC Slovan Louny regionální ligy mužů Ústeckého kraje, které mělo být sehráno v neděli 22.října od 17 hodin, se odkládá. Důvodem je nemoc řady hráčů soupeře - mužstva Klášterce nad Ohří. Termín zápasu je přesunut na příští čtvrtek 26.října od 17.30 hodin. I přes tuto změnu termínu věříme, že přijdete hráče Slovan povzbudit.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Předvánoční ladění v rámci evropského mezigeneračního projektu na GSOŠ Podbořany

Senioři připravovali 3. prosince společně se studenty z oboru kuchař/cukrář vánoční cukroví, paštiku, chléb a likéry. Došlo i na společnou přípravu cukroví s dětmi z Mateřské školy Hlubanská.

Přehrát video
Varhany a chrámový sbor na poutní mši sv. Petra a Pavla v Podbořanech

Iša Barák hraje každou neděli při mši v kostele na varhany a doprovází zpěv chrámového sboru, když písně sami nacvičí (s varhaníkem mívají jen generálky). Video je z poutní mši 29. 6. 2025.

Přehrát video