Dobroměřice přišly o vedení 1. A třídy. Před posledním kolem podzimní části jsou první Podbořany.

Lucie Steklá 2017-11-12 12:02:00

O první místo v 1. A třídě bojovali zástupci okresu Louny. Fotbalisté Dobroměřic na trávníku Domoušic a Podbořany doma se Spořicemi.

Úspěšnější byli podbořanští a po dvanáctém kole vedou tabulku soutěže, kolo před zimní přestávkou. Ti doma zvítězili nad pátým týmem tabulky Spořicemi. Derby mezi Domoušicemi a Dobroměřicemi, do té doby vedoucími celky tabulky, které měly shodně 25 bodů, skončilo bezbrankovou remízou. O bodu navíc proto rozhodovaly penalty, v nichž byly 8:9 úspěšnější Dobroměřice. Ztratily tím ale vedoucí post, na prvním místě je vystřídaly právě Podbořany. 

V předposledním podzimním kole se dařilo také Postoloprtům, které doma porazily Údlice 5:0, v dalším okresní derby zvítězil Vroutek 6:0 nad Kryry. 

Zástupci okresu v 1. B třídě hráli následovně. V okresním derby prohrála Blažim na svém hřišti s Tuchořicemi 1:2, Černčice zvítězily na hřišti soupeře v Obrnicích 1:2. Chlumčany po bezbrankové remíze prohrály po penaltovém rozstřelu v Lomu. Nové Sedlo hraje na domácím trávníku v neděli od 14 hodin s Kadaní. 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Johannes Brahms - Uherský tanec č. 5 na Vánočním koncertě

Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus

Přehrát video
Historická opona akad. malíře Oskara Brázdy spuštěná před začátkem koncertu

Městské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.

Přehrát video