Národní dům mění nájemce

Jan Vnouček 2011-10-28 00:00:00

Podbořany – Výměna stráží v podbořanském hotelu Národní dům je jistou věcí. Novými nájemci se na 10 let stanou pánové František Barták a Michal Galus. Rozhodla o tom rada města na základě výsledků nabídkového řízení. Noví hoteliéři z něho vyšli jako vítězové, když nabídli nejvyšší  měsíční nájemné 30 tisíc Kč. K tomu budou každý měsíc hradit 10 tisíc Kč jako zálohu na vodné a stočné. V současné době se připravuje inventarizace hotelového zařízení a běží výpovědní lhůta dosavadní nájemní smlouvy. Ta skončí k 30. listopadu. 

Vyvrcholila tak dlouhodobá nespokojenost radnice se špatnou platební morálkou současného nájemce. Ten požádal o snížené výše nájemného na 28 tisíc Kč za měsíc, načež radní vyhlásili nabídkové řízení, aby zjistili, zda dá někdo víc. V Národním domě je taneční sál a občany tedy zajímá, zda není ohrožena plesová sezóna. „Doufáme všichni, že plesová sezóna proběhne úspěšně,“ reagoval na to starosta Radek Reindl.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video