VEJPRTY (r) — O gynekologickou ordinaci přijdou od Nového roku ve Vejprtech. Tamní ženy však mohou po tomto datu nadále navštěvovat gynekologické a porodnické oddělení chomutovské nemocnice. Vyplývá to ze zprávy, kterou minulý týden vydala společnost Krajská zdravotní, pod níž Nemocnice Chomutov spadá. Jak Krajská zdravotní uvedla, ke zrušení gynelogické ordinace dochází na základě usnesení Zastupitelstva města Vejprty, které se rozhodlo ukončit k 31. prosinci tohoto roku spolupráci mezi Nemocnicí Chomutov a městem Vejprty.
Více informací čtěte v tištěném vydání Nástupu ve středu 22. listopadu
Napsal(a): Tomáš Skřipský
Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát videoMěstské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.
Přehrát video