Kulturní tipy na 31. prosince a 1. ledna

Redakce 2017-12-31 10:27:24

Tipy kam vyrazit za kulturou v těchto dnech najdete uvnitř článku.

ŽATECKO

PONDĚLÍ 1. LEDNA

Žatec: Novoroční pochod – 15. ročník, trasa: po modré TZ do Stroupeče a zpět, cca 10 km. Start – lávka přes řeku u koupaliště ve 13 hodin.

LOUNSKO

NEDĚLE 31. PROSINCE

Zimní stadion Louny: Veřejné bruslení. Od 13 do 14.30 hodin.

Kulturní dům Dobroměřice: Silvestr Na pohodu 2017 - Sbor dobrovolných hasičů Dobroměřice vás srdečně zve na neformální prožití silvestrovského večera. K tanci a k poslechu bude hrát skupina Reflex, o zábavu se postará DJ Zaky, v ceně je půlnoční přípitek a brambůrkový zob. Od 20 hodin.

PONDĚLÍ 1. LEDNA

Louny: Novoroční výstup na Oblík – 41. ročník. Start ze Suzdalského nám. V 8.30 hodin.

Louny: Novoroční procházka na Blšanský Chlum: Start pochodu je z parkoviště u Kauflandu. V 10 hodin.

Peruc: Novoroční procházka na Krásnou vyhlídku. Start ve 13.30 hodin a v cíli na účastníky čeká osvěžení a zahřátí v podobě teplých nápojů.

Stradonice: Novoroční výšlap na rozhlednu Stradonku. Start ve 14 hodin od restaurace ve Stradonicích.

PODBOŘANSKO

PONDĚLÍ 1. LEDNA

Podbořany: Novoroční procházka - KČT, odbor Podbořany zve na 37. ročník turistického pochodu. Trasy jsou dvě – 6 a 10 km. Podrobnosti o trasách budou k dispozici na startu pochodu. Neseďte doma a pojďte se po novoročním obědě projít po okolí našeho města. Start je před budovou gymnázia v Podbořanech ve 13 hodin.

Lubenec, Libyně: Tradiční novoroční procházka – zve spolek Za záchranu kostela sv. Jiljí. Návštěva Vochlické rozhledny cca 2 km, v kostele pod rozhlednou hudba, věštění z karet a lití olova. Sraz před lubeneckým kostelem ve 13.30 hodin.

Kaple sv. Vavřince Petrohrad: Výstava betlémů – těšit se můžete na nové betlémy všech možných druhů a barev. Zve PL Petrohrad. Od 14 do 15.30 hodin. 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Veterina Podměstí - podkova pro štěstí

Slavnostní otevření Veteriny Podměstí 5. 11. 2023 a podkova pro štěstí jako dárek MVDr. Ivaně Kafka Kocinové.

Přehrát video
Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video