Kanalizaci provozuje město

Redakce 2011-11-02 00:05:00

Nové Strašecí – Počínaje dnem 1. 11. 2011 dochází v Novém Strašecí ke změně provozovatele kanalizace, která je ve vlastnictví města. Změna se týká zhruba tří čtvrtin celé sítě. Danou část kanalizační sítě provozuje od prvního listopadu společnost Technické služby Nové Strašecí, která je ve stoprocentním vlastnictví města.  Vzhledem k této změně upozorňuje vedením města Nové Strašecí, domácnosti, kterých se to týká, že je třeba uzavřít nové smlouvy na odvádění odpadních vod a v průběhu měsíce listopadu zajistit u své banky úhrady záloh na stočné ve prospěch nového provozovatele. 

Dobrou zprávou je, že záloha na stočné by se měla podle prvních propočtů, pohybovat ve výši 40 % dosavadních částek. Zároveň město v souvislosti s uzavíráním nových smluv na dodávku vody a odvádění odpadních vod snižuje správní poplatek za výpis z katastru nemovitostí ze stokoruny  za první stranu výpisu na poloviční částku 50 Kč.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video