Miss chmele pro letošní rok si převzala hlavní cenu. Klíčky od auta

Redakce 2011-11-04 00:00:00

Žatec – Nová Miss chmele a piva ČR 2011 Lenka Hovorková přijela v úterý 25. října do Žatce, aby zde z rukou majitele firmy Auto Kopta pana Zdeňka Kopty převzala klíčky k nové Škodě Fabia, kterou vyhrála v soutěži k půlročnímu bezplatnému užívání. Šťastná vítězka soutěže po mnohých díky dodala, že zelená barva je její oblíbená a hlavně ji bude velmi ladit k novým šatům, které dostala za vítězství od svého přítele. Milan Hořejší z realizační agentury Majkl Production využil přítomnosti nové Miss k předání finančního daru občanskému sdružení Za záchranu kostela sv. Jíljí manželů Kantových, tvůrců vitráží na Galavečeru Miss a korunek pro vítězky soutěže. Jednalo se právě o polovinu z výtěžku dražby korunky Miss, druhá polovina bude předána Domu seniorů v Žatci.

Slavnostním okamžikům byl přítomen též režiser Galavečera a duchovní otec celého projektu Jiří Kopřiva, kterému patří velký dík za tak dlouholetou a významnou propagaci nejen chmele a piva, ale též Města Žatec a celého ústeckého kraje. Nad akcí převzala patronaci hejtmanka Ústeckého kraje paní Jana Vaňhová a starostka Města Žatec paní Zdeňka Hamousová, za což jim díky patří též.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video