Dětský domov má nový sociální automobil. Přispěly na něj desítky firem z Žatce a Podbořan

Redakce 2018-04-02 18:54:00

Žatec (rd) Dětský domov, Základní škola a Střední škola v Žatci získali již třetí sociální automobil. Výchovné a vzdělávací zařízení využije zcela novou Dacii Dokker především k převozu dětí k lékaři, na nákupy a k zásobování zařízení. Ředitelce Lence Woloszczukové automobil předal zástupce poděbradské reklamní agentury Kompakt, která tento projekt zaštiťuje. Slavnostního předání se zúčastnili zástupci sponzorujících firem, ředitelka zařízení a představitel Ústeckého kraje.

Zástupci dětského domova a vzdělávacího komplexu dnes převzali již třetí sociální automobil, na který přispělo kolem padesáti firem a jednotlivců z okresu Louny. Zařízení v rámci projektu již využívá vozy Renault Kangoo a Renault Master. Nyní se dočkalo i menšího osobního vozu značky Dacia Dokker. Jedná se v pořadí již o sedmý vůz pro region Louny a celkově o 714. automobil předaný v rámci projektu Sociální automobil. Ten po vzoru evropských měst u nás funguje již 20 let. „Máme velikou radost z nového automobilu, který rozměrově skvěle doplňuje vozový park našeho zařízení. Nová Dacia Dokker pro nás znamená hlavně úsporu a větší efektivitu, kdy již nebudeme muset jezdit se dvěma dětmi k lékaři sedmimístným automobilem, který potřebujeme pro jiné výjezdy,“ uvedla během předání vozidla ředitelka dětského domova Lenka Woloszczuková.

Foto: Z nového automobilu měli všichni v žateckém dětském domově velikou radost. Původní pětimístný automobil ústavu totiž před časem dosloužil. Foto: Markéta Chalupová

Více informací čtěte v tištěném vydání Žateckých novin ve středu 4. dubna 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - LOUNY

Jsme fandové digitálního účetnictví, umělé inteligence a moderních technologií a do naší lounské kanceláře hledáme novou posilu pro stálou nebo nárazovou spolupráci externí nebo interní formou. Předchozí zkušenost s účetnictvím je nutná, moderní technologie zaškolíme a zvládneme společně. Požadujeme ochotu učit se novým věcem, pozitivní, zodpovědný a aktivní přístup.
Tel.: 777197823
E-mail: info@arelas.cz


VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video