Krádež chtěl svést na zloděje

Markéta Chalupová 2018-04-23 14:21:06

Žatecko (mch, pi) Zaměstnanec firmy na Žatecku se snažil zakrýt ztrátu svěřených peněz fingovanou loupeží.

Žatečtí policisté začátkem dubna vyšetřovali případ krádeže finanční hotovosti a notebooku v jedné z firem sídlících na Žatecku. „Strážci zákona přijeli pro ně na zdánlivě běžné místo činu, kde v té době ještě neznámý pachatel násilným způsobem vnikl do stavební buňky sloužící firmě jako kancelář. Z těchto prostor zmizel notebook a finanční hotovost. Společnosti tak měla vzniknout škoda přesahující 12 tisíc korun. Policejní inspektor se však nenechal zmást. K případu prováděl podrobné šetření a nashromáždil důkazy, které vedly k jednomu zaměstnanci firmy. Díky zkušenostem a dobré práci policistů z obvodního oddělení v Žatci mohl být notebook vrácen majiteli,“ sdělila podrobnosti z vyšetřování mluvčí lounské policie Irena Pilařová. 

Více informací čtěte v tištěném vydání Žateckých novin ve středu 25. dubna

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video