Krádež chtěl svést na zloděje

Markéta Chalupová 2018-04-23 14:21:06

Žatecko (mch, pi) Zaměstnanec firmy na Žatecku se snažil zakrýt ztrátu svěřených peněz fingovanou loupeží.

Žatečtí policisté začátkem dubna vyšetřovali případ krádeže finanční hotovosti a notebooku v jedné z firem sídlících na Žatecku. „Strážci zákona přijeli pro ně na zdánlivě běžné místo činu, kde v té době ještě neznámý pachatel násilným způsobem vnikl do stavební buňky sloužící firmě jako kancelář. Z těchto prostor zmizel notebook a finanční hotovost. Společnosti tak měla vzniknout škoda přesahující 12 tisíc korun. Policejní inspektor se však nenechal zmást. K případu prováděl podrobné šetření a nashromáždil důkazy, které vedly k jednomu zaměstnanci firmy. Díky zkušenostem a dobré práci policistů z obvodního oddělení v Žatci mohl být notebook vrácen majiteli,“ sdělila podrobnosti z vyšetřování mluvčí lounské policie Irena Pilařová. 

Více informací čtěte v tištěném vydání Žateckých novin ve středu 25. dubna

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video