Velká šťára na zóně Triangle

Markéta Chalupová 2018-04-23 14:37:00

Žatecko (mch) Velká policejní akce proběhla v pondělí 16. dubna na průmyslové zóně Triangle. Cizinecká policie při ní zkontrolovala téměř tři stovky pracovníků ze zahraničí.

Zkontrolovat pracující cizince, zda mají všechny potřebné doklady a pracovní povolení, měli za úkol v rámci součinnostní bezpečnostní akce příslušníci odboru cizinecké policie Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje a Oblastního inspektorátu práce pro Ústecký a Liberecký kraj. „Akce byla zaměřena na kontrolu zaměstnanosti, kontrolu cizinců a dodržování jejich povinností vyplývajících ze zákona o pobytu cizinců na území naší republiky. Celkem bylo zkontrolováno dvě stě devadesát jedna cizinců. Policisté zajistili a předvedli několik osob, které u sebe neměly doklady,“ upřesňuje průběh akce tisková mluvčí policie Ústeckého kraje Šárka Poláčková.

Cizinecká policie na zóně odhalila tři Ukrajince, kteří pracovali načerno, a udělila šest pokut. „U tří státních příslušníků Ukrajiny byly zahájeny úkony v řízení o správním vyhoštění pro výkon nelegální práce. Bylo také uloženo šest pokut ve výši dva tisíce tři sta korun za porušení povinností cizinců,“ uzavírá Š. Poláčková.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz


Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video