Odstartoval 6. ročník veletrhu Technodays

Soňa Šímová 2018-04-26 14:31:11

CHOMUTOV (soš) — Přes čtyřicet vystavovatelů z řad regionálních firem, školy nejen technických, ale i řemeslných oborů a služeb a dva Domy dětí a mládeže vystavují od dnešního dne až do soboty v chomutovském divadle a před ním. Na své si tu přijde každý od nejmenších, které může zaujmout třeba výroba robotických hraček z Merkuru, přes děti ze základních škol, které se rozhodují, kam dále, či středoškoláků hledajících uplatnění po studiu nebo brigádu, po dospělé, kteří hledají práci či chtějí změnu. Kromě prezentace firem si zde můžete vyzkoušet střelbu na bránu s chomutovskými Piráty, závody na autodráze poháněné jízdními koly, virtuální realitu či znalostní kvíz pro děti, který bude vyhodnocen v sobotu ve 13 hodin, a ve hře jsou zajímavé ceny. Ve stejný den zde bude i zajímavý doprovodný program pro rodiny.

Video z akce najdete zde

Napsal(a): Soňa Šímová

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video