Chomutovské slavnosti ve stylu první republiky

Soňa Šímová 2018-05-15 10:44:00

CHOMUTOV (soš) — Další ročník tradičních chomutovských slavností se tentokrát konal v duchu první republiky. Bohatý program na náměstí, přilehlém parčíku i atriu nabídl vyžití pro každého. Hlavně děti zaujaly soutěže, které pro ně byly připraveny v rámci Rodinného zápolení i mimo něj, potěšit se mohly i v malé zoo či některým z mnoha představení v průběhu dne. Dospělí si pak určitě nenechali ujít ochutnávku piva či fakírskou show a další. Netradičně živo bylo na náměstí o sobotní noci. Ve 23 hodin čekalo na diváky cestování časem s herci Petrem a Pavlem Baťkovými, zakončeným dechberoucím videomappingem několika významných historických událostí na městské věži (video najdete zde:...........). Neděle pak patřila zábavné prohlídce města s prvorepublikovou CK Vlast.

Ve 23 hodin čekalo na diváky cestování časem s herci Petrem a Pavlem Baťkovými, zakončeným dechberoucím videomappingem několika významných historických událostí na městské věži (video najdete zde). Neděle pak patřila zábavné prohlídce  města s prvorepublikovou CK Vlast.

Napsal(a): Soňa Šímová

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Varhany a chrámový sbor na poutní mši sv. Petra a Pavla v Podbořanech

Iša Barák hraje každou neděli při mši v kostele na varhany a doprovází zpěv chrámového sboru, když písně sami nacvičí (s varhaníkem mívají jen generálky). Video je z poutní mši 29. 6. 2025.

Přehrát video
Kaple sv. Anny v Hlubanech o Štědrém dnu pro vás otevřena...

Pozvání Mirky Farkasové na Štědrý den 24. 12. 2024.

Přehrát video