Úvod   /   Sport   /   Záleská zase na bedně

Záleská zase na bedně

Redakce 2011-11-25 00:19:00

Blšany, Vídeň – Blšanská cyklistka Lucie Záleská se ve dnech 10. a 11. listopadu zúčastnila mezinárodních dráho-vých závodů první kategorie kalendáře UCI Grand Prix Vienna ve Vídni. První den byl na pořadu stíhací závod na 3 km a scratch. „Lucka si počínala velice dobře. Stíhací závod s přehledem vyhrála, ve finále pora-zila Italku Basso a třetí Rakušanku Reiner. Scratch jela opět dobře a skončila na pěkném 3. místě, první byla Pelin z Rakouska,” informoval o dalším úspěchu své dcery trenér Pavel Záleský.

Druhý den se konal závod na 500 m s pevným startem a bodovací závod. „Lucka jela opět vyrovnaně a v zá-vodě na 500 m s pevným startem se umístila na druhém místě za Rakušankou Pelin a třetí Finkou Koski,” sdělil. Do bodovacího závodu Záleská nastupovala s tím, že týmové kolegyni Machačové pomůže jízdu vyhrát. Dohodnutá taktika klapla na jedničku. Machačová zvítězila  a blšanská chlouba stihla ještě dojet na 3. místě, když na 2. Slovenku Pavlendovou ztratila pouze 3 body.
„S výsledky z těchto závodů jsme spokojeni, hlavně s dosaženými časy, jak ze stíhacího závodu, tak ze závodu na 500 m s pevným startem. Dále máme radost, že Lucka za první místo ve stíhacím závodě na 3 km získala 70 bodů do světového žebříčku UCI,” dodal Záleský.
Nyní mladou cyklistku čekají opět tréninky na dráze v Praze Motole, kde se bude připravovat na Světový pohár v Kolumbii, který je na programu začátkem prosince.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video