Úvod   /   Zprávy   /   Usnul za volantem

Usnul za volantem

Redakce 2018-07-17 12:11:01

CHOMUTOV (r) - V brzkých ranních hodinách v pondělí tohoto týdne se oznamovatel obrátil na tísňovou linku Městské policie Chomutov, jelikož uprostřed vozovky na čtyřproudé silnici 1/13 směr Most se nacházela převrácené škodovka. Hlídka po příjezdu hovořila s řidičem, který byl naštěstí v pořádku. Jak přiznal, celý incident začal tím, že usnul za volantem. Vozidlo narazilo do reklamního stojanu čerpací stanice a převrátilo se. Hlučnou ránu a následné převrácení vozidla na bok potvrdil i svědek, který se ke strážníkům přihlásil. Událost si převzala Policie ČR, která se posléze dostavila na místo.

Foto: Městská policie Chomutov

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Předvánoční ladění v rámci evropského mezigeneračního projektu na GSOŠ Podbořany

Senioři připravovali 3. prosince společně se studenty z oboru kuchař/cukrář vánoční cukroví, paštiku, chléb a likéry. Došlo i na společnou přípravu cukroví s dětmi z Mateřské školy Hlubanská.

Přehrát video
Varhany a chrámový sbor na poutní mši sv. Petra a Pavla v Podbořanech

Iša Barák hraje každou neděli při mši v kostele na varhany a doprovází zpěv chrámového sboru, když písně sami nacvičí (s varhaníkem mívají jen generálky). Video je z poutní mši 29. 6. 2025.

Přehrát video