Tento týden v Žateckých novinách

2018-08-21 13:54:00

Týdeník Žatecké noviny č. 33 ve středu 22. srpna ve vašich schránkách a na stáncích!

V aktuálním vydání Žateckých novin se věnujeme 50. výročí invaze VOJSK VARŠAVSKÉ SMLOUVY, a to ve vzpomínkách pamětníka i fotograficky. Píšeme o přípravách již 61. ročníku Dočesné. V novinách se dočtete o DUCHAŘSKÉ INSTALACI v Mederově domě, nebo vojenském cvičení, dále kdo je novým PRIMÁŘEM dětského oddělení a kolik VOLEBNÍCH STRAN a uskupení letos kandiduje do zastupitelstva Žatce i přilehlých obcí. V rozhovoru jsme vyzpovídali majitele autoškoly a správce dopravního hřiště BOHUMILA JANOUŠE. Na sportovní straně přinášíme výsledky kvalifikace na tenisový turnaj PŘEBORNÍK ŽATCE, výsledky krajského přeboru ve fotbale, sportovní pozvánky i další zpravodajství. Nechybí ani kulturní servis a s ním i pozvánky na akce v Žatci a jeho okolí.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video