Děti soutěžily o nejkrásněji ozdobený stromeček

Redakce 2011-12-03 00:00:00

Louny – Stalo se již tradicí, že před slavnostním rozsvícením vánočního stromu v Lounech, soutěží místní mateřské školy, doplněné i dětskou psychiatrickou léčebnou o nejhezčí vánočně vyzdobený stromeček. Pochopitelně jednou z podmínek je, že i vánoční ozdoby budou vyrobené v té či oné škole. I tentokrát zde byly velice originální ozdoby a také materiály, z nichž byly vyrobené. Zaujala například překrásná mochomůrka, ryba, panenka z oříšku a kousku záclony a další.

Z jedenácti soutěžící škol měla tentokrát jako nejhezčí strom vyhodnocena Speciální mateřská škola a její ozdoby v podobě beránků, druhá skončila Mateřská škola Fúgnerova a třetí dětská psychiatrická léčebna. Slavnostní vyhodnocení se uskutečnilo v rámci programu nedělního rozsvícení vánočního stromu. Na snímku jeden z žáků vítězné školy při věšení ozdoby.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video