Tento týden v Žateckých novinách

2018-08-28 11:06:00

Týdeník Žatecké noviny č. 34 ve středu 29. srpna ve vašich schránkách a na stáncích!

V aktuálním vydání Žateckých novin se dočtete o novém veřejném osvětlení v CHOMUTOVSKÉ ULICI, výstavě JANA RŮŽIČKY v Křížově vile a oslavách fotbalového klubu v Blažimi. Dozvíte se také o tom, na co získalo žatecké muzeum DOTACI přes STO TISÍC KORUN, jestli někteří kandidáti před volbami skutečně PODVÁDĚLI, do jakého obchodu zavítat, když nevíte, jaký DÁREK koupit svým blízkým a ředitelky Radky Filkové jsme se zeptali, jak probíhá REKONSTRUKCE knihovny. Sportovní strana nabízí fotbalový VÝSLEDKOVÝ SERVIS, ale také tipy, kam ZA FOTBALEM. Dále články o prvním zápase HÁZENKÁŘŮ, nebo o tenisovém turnaji Přeborník města Žatec, který již posedné vyhrál KRYŠTOF JÁNOŠÍK a rovněž píšeme o první letošní výhře našich nohejbalistů. Vzpomínáme na zapáleného turistu Romana DANIŠE a nechybí pozvánky na KULTURNÍ AKCE a PROGRAM DOČESNÉ.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video