Úvod   /   Zprávy   /   Tento týden v Nástupu

Tento týden v Nástupu

2018-08-28 11:32:41

Týdeník Nástup č. 34 již ve středu 29. srpna ve Vašich schránkách a na stáncích.

V aktuálním čísle Nástupu se dozvíte další zajímavé informace o domu v ulici Františka Schmieda v Nových Ervěnicích, kde nájemníkům na jaře odpojili teplo a teplou vodu a nyní se chystají odpojit i studenou. Dočtete se o návštěvě nejkrásnějšího muže světa v Kadani, pokusu o vraždu vlastní matky a novém přírůstku chomutovského zooparku. Odhalíte také jak se vedlo vesnicím našeho okresu v krajském kole soutěže Vesnice roku, kde se na Chomutovsku projedete po nových kruhových objezdech i jak řidiči na okresních silnicích (ne)dodržují rychlostní pravidla. Na vnitřních stranách čeká devět nových občánků z chomutovské porodnice. Sportovní strana přinese kompletní výsledkový servis fotbalových soutěží nebo článek z okresního derby mezi Údlicemi a Spořicemi. 

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video