Město hledá nového ředitele Chrámu chmele a piva

Veronika Salášková 2011-12-07 00:00:00

Žatec – Radnice vypsala výběrové řízení na obsazení postu ředitele příspěvkové organizace Chrám chmele a piva. Současný ředitel Jiří Vent z funkce odstoupil, Chrám povede už jen do konce letošního roku. Od 1. ledna 2012 by měl už nastoupit jeho nástupce.

„Odstoupil jsem z funkce zejména z osobních rodinných důvodů,“ odpověděl nám na dotaz, jaké důvody ho k tomuto kroku vedly. Ve funkci ředitele působil od začátku roku 2010. Je pravděpodobné, že by se následně mohl stát kmenovým zaměstnancem Chrámu chmele a piva. Rád by zde dále působil v oblasti turismu, prohlídek a při výrobě piva. Vedení města také sdělil, že zkušenosti z provozu v letošní turistické sezóně napověděly, že není v silách jedince obsáhnout fundovaně a kapacitně veškeré činnosti. A proto je zapotřebí budovat tým profesně dobře vybavených odborníků.
Jeho nástupce by měl vzejít z výběrového řízení ještě do konce prosince. Uchazeči se do něj mohou přihlásit do 7. prosince.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video