Lounskému fitness klubu to v Holandsku dvakrát cinklo

Redakce 2011-12-06 09:02:00

Holandsko, Louny – O tom, jak skvělé máme v Lounech závodnice z Fitness studia manželů Hofmannových, nyní vědí už i v Holandsku. Ve dnech 27. – 28. listopadu totiž lounská skupinka zajížděla na Mistrovství Holandska ve Sportovním Aerobiku, Fitness a Hip Hopu ve sportovní hale v krásném městě Hertogenboš.

Adéla Citová se stala ve své věkové kategorii singl ženy (kadet 11 – 13 let) mistryní Holandska ve Sportovním Aerobiku a Fitness. Rozhodčí jí udělili známku 9.0, což se stává opravdu málo kdy. Jeden rozhodčí z Belgie Adélce dokonce tleskal ve stoje za perfektně provedenou sestavu. V této kategorii ještě závodila Terezka Turková, která obsadila konečné 5. místo, Eliška Martinovská 9. místo, Neomi Leotta 16. místo a Nela Jarošová 20. místo z celkového počtu 22 závodnic.
V kategorii 8 – 10 let získala Klárka Urmová krásné 3. místo a stala se druhou vicemistryní Holandska. Ve stejné skupině ještě získaly Karolínka Jánská 4. místo, Naděnka Salačová 5. místo a Leontýnka Benešová 6. místo. Všechna děvčata postoupila do finále a udělala nám opravdu velikánskou radost, zvlášť Naděnka a Leontýnka, protože obě děvčátka jsou ještě malá a soutěží v kategorii 6 – 7 let, přesto se nebála a již teď se zařadila mezi nadějné závodnice.
Děvčata bojovala s tvrdou konkurencí z Německa, Belgie, Maďarska, Švýcarska, Itálie, ČR a Holandska, proto nás úspěch velmi těší.
Na závěr bych chtěla poděkovat rodičům, třídním učitelům z lounských základních škol a gymnázia za pochopení a v neposlední řadě i našemu hlavnímu sponzorovi E. Myslivcovi, který nám zapůjčil nové auto pro sedm lidí. Jitka Hofmannová, trenérka

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video