Lounskému fitness klubu to v Holandsku dvakrát cinklo

Redakce 2011-12-06 09:02:00

Holandsko, Louny – O tom, jak skvělé máme v Lounech závodnice z Fitness studia manželů Hofmannových, nyní vědí už i v Holandsku. Ve dnech 27. – 28. listopadu totiž lounská skupinka zajížděla na Mistrovství Holandska ve Sportovním Aerobiku, Fitness a Hip Hopu ve sportovní hale v krásném městě Hertogenboš.

Adéla Citová se stala ve své věkové kategorii singl ženy (kadet 11 – 13 let) mistryní Holandska ve Sportovním Aerobiku a Fitness. Rozhodčí jí udělili známku 9.0, což se stává opravdu málo kdy. Jeden rozhodčí z Belgie Adélce dokonce tleskal ve stoje za perfektně provedenou sestavu. V této kategorii ještě závodila Terezka Turková, která obsadila konečné 5. místo, Eliška Martinovská 9. místo, Neomi Leotta 16. místo a Nela Jarošová 20. místo z celkového počtu 22 závodnic.
V kategorii 8 – 10 let získala Klárka Urmová krásné 3. místo a stala se druhou vicemistryní Holandska. Ve stejné skupině ještě získaly Karolínka Jánská 4. místo, Naděnka Salačová 5. místo a Leontýnka Benešová 6. místo. Všechna děvčata postoupila do finále a udělala nám opravdu velikánskou radost, zvlášť Naděnka a Leontýnka, protože obě děvčátka jsou ještě malá a soutěží v kategorii 6 – 7 let, přesto se nebála a již teď se zařadila mezi nadějné závodnice.
Děvčata bojovala s tvrdou konkurencí z Německa, Belgie, Maďarska, Švýcarska, Itálie, ČR a Holandska, proto nás úspěch velmi těší.
Na závěr bych chtěla poděkovat rodičům, třídním učitelům z lounských základních škol a gymnázia za pochopení a v neposlední řadě i našemu hlavnímu sponzorovi E. Myslivcovi, který nám zapůjčil nové auto pro sedm lidí. Jitka Hofmannová, trenérka

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Obsluha ČERPACÍ STANICE A MYCÍ LINKY - KM - Prona Žatec

Ranní a odpolední směny v režimu: 2 dny ranní, 2 dny odpolední, 2 dny volno; včetnně víkendů. Práce v kolektivu 5 lidí, vhodné pro muže i ženy. Zájemce doručí životopis na e-mail: info@wdishop.cz nebo na adresu: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
Kontakt: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
E-mail: info@wdishop.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video