Tento týden v Žateckých novinách

2018-10-02 14:02:00

Týdeník Žatecké noviny č. 39 ve středu 3. října ve vašich schránkách a na stáncích!

V aktuálním vydání Žateckých novin se dočtete, jaké škody napáchala BOUŘE první podzimní den, kolik peněz poskytlo Město tělovýchovné jednotě na opravy a rekonstrukci sportovního areálu, a kdo vyhrál poukaz na LET ZDARMA. Tento týden píšeme také o další schůzce obyvatel Žatce s vedením HP PELZER a CHARITATIVNÍM KONCERTĚ v synagoze. S předsedou Spolku rodáků a přátel města Žatce se loučíme s JOSEFEM ZÁBRANSKÝM a těsně před volbami nám na pět otázek odpověděla současná starostka ZDEŇKA HAMOUSOVÁ. V krátkém rozhovoru, zaměřeném na svět realit, jsme vyzpovídali PAVLA HASSMANA. Sportovní strana se věnuje výhře NOHEJBALISTŮ v sérii play-out, dále postupu fotbalistů SLAVOJE do třetího pohárového kola a SPORTOVNÍM VÝSLEDKŮM. Nechybí ani pozvánky na kulturní akce a reportáž z oslavy deset let od založení spolku ROZTANČENÁ KOLEČKA.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video