Zloději se zaměřili na auta v Podměstí. Ve dvou ulicích jich za noc stihli šest

Redakce 2011-12-12 00:00:00

Žatec – Celkem šest vozidel bylo z pondělí na úterý v minulém týdnu napadeno dosud neznámým pachatelem či pachateli v Žatci. V Hájkově ulici byla oznámena vloupačka do osobního automobilu Hyundai Atos, u kterého poberta rozbil levé přední okno, ale nebyla zjištěna žádná krádež věcí. Vloupání do dalších pěti vozidel mělo stejný scénář s výjimkou jednoho vozu, ze kterého zmizelo autorádio s reproduktory. Jednalo se o osobní automobil Škoda Fabia, zaparkovaný v ulici Podměstí.

U ostatních vozidel rozbil pachatel okna, aniž by něco odcizil. Týkalo se to vozů Ford Escort, Renault Megane a Citröen Xsara Picasso v Hájkově ulici a vozidla Mazda 323 v ulici Podměstí. „Celková škoda činí bezmála 17 tisíc korun. Policisté již ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z trestných činů krádeže a poškození cizí věci a po pachateli či pachatelích pátrají,” sdělila mluvčí lounské policie Jaromíra Střelcová.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video