Úvod   /   Kultura   /   Klub spokojených dam

Klub spokojených dam

Pavel Macák 2011-12-13 07:46:00

Černčice – Do vánoční atmosféry přispěl minulý pátek a sobotu Klub spokojených dam pod vedením Marie Vondráčkové. Jedenáct seniorek, které se pravidelně scházejí každé pondělí odpoledne ve své klubovně na radnici, v letošním roce uspořádalo již druhou výstavu. Ta první byla věnována velikonočním svátkům a tentokrát, jak jinak, než vánoční pohodě. Vedle nádherných vánočních ozdob z papíru, perníku, šitých i vyšívaných a dokonce i z čajových obalů zde návštěvníci mohli spatřit betlémy, stará tvořítka na cukroví a podobně. 

„Je tady ukázka naší zábavy, na kterou máme v důchodu čas, a hrozně nás to baví. Teď už začínáme připravovat jarní výstavu, která bude ve stylu Retro,“ prozradila tisková mluvčí klubu Marta Palečková. Na snímku ukazuje dětem z první třídy základní školy, které přivedla Lenka Ulmanová vystavené exponáty.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Johannes Brahms - Uherský tanec č. 5 na Vánočním koncertě

Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus

Přehrát video
Historická opona akad. malíře Oskara Brázdy spuštěná před začátkem koncertu

Městské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.

Přehrát video