Žatecký fotograf Svoboda bude vystavovat se Saudkem

Veronika Salášková 2011-12-14 00:00:00

Žatec – Žatecký fotograf Antonín Svoboda bude vystavovat dvacet svých snímků po boku fotografa Jana Saudka na erotickém veletrhu Sex Expo 2011, který se koná 16. a 17. prosince v Praze. Kromě něj zde vystaví své fotografie ještě Henryk Mrejzek, Jiří Raška a Josef Rafael. Každý autor dostal k dispozici pět panelů. „Oslovili mě Slávek Boura a Robert Rosenberg na základě mojí práce a úspěchu v soutěžo O nej akt časopisu Reflex,“ vysvětlil Antonín Svoboda, jak se k účasti na výstavě dostal.

Svoboda zde ale nebude pouze vystavovat, ale i fotit. Jako jediný fotograf zde bude mít svůj ateliér a jako oficiální fotograf celého veletrhu SEX EXPO bude na místě fotit VIP účinkující mimo jiné i na motorce Harley Davidson 1800 W. Snímky bude pořizovat také pro herečku Tarru White, která je tváří veletrhu, a Isabelu Krobovou, která má největší přírodní poprsí v České republice. Jako porotce pak zasedne v soutěžích Miss Erotika 2011 a Miss strip 2011. „Tímto vás chci všechny na veletrh pozvat, i když je to do té Prahy daleko, protože se bude na co koukat,“ zakončil Svoboda.

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Peruc

Bližší info na webu obce Peruc. Nástup 1. srpna 2024, přihlášky zasílejte do 17. května 2024.
WWW: https://peruc.cz/
E-mail: podatelna@peruc.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA ZŠ A MŠ Vilémov

Bližší informace na webu Obce Vilémov u Kadaně.
Tel.: 474398146
WWW: https://www.obec-vilemov.cz/
E-mail: vilemov@obce-cv.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video