Reklama na Žatecký světlý ležák vyhrála takzvanou ,,Stříbrnou Effie“

Hedvika Mašková 2018-11-22 18:21:00

Začátkem srpna se v parných letních dnech v Žatci a v okolí chmelnic u Stekníku natáčela reklama na Žatecký světlý ležák. Jednalo se o propagaci žateckého piva určenou pouze pro polský trh, kterou zajišťuje dánská pivovarnická společnost Carlsberg. Reklama je nyní v Polsku nominovaná na prestižní cenu Effie Awards 2018 v kategorii opětovně spuštěných televizních spotů.

Polská produkce již totiž reklamu na žatecké pivo v našem chmelovém městě a okolí natáčela. Reklamy se zmiňují o specifickém postavení Žatce ve srážkovém stínu Krušných hor a ,,žíznivé půdě“. Závěrečný slogan vždy zní: ,,Žatecký – Nejlepší chmel. Výborné pivo“.

,,V reklamě se zaměřujeme na samotnou značku a kvalitní chmel, který je ten nejlepší na světě. Neopomínáme ani osobu českého vědce a výzkumníka Tomáše Lejska, jelikož receptura Žateckého světlého ležáku pochází od něho,“ říká marketingový manažer firmy Carlsberg v Polsku Bartosz Grodny.

Titul kampaně na Žatecký světlý ležák, jež je na prestižní cenu nominována, nese příznačný název ,,Žatecké noviny“. Ty samotné mimochodem hrají v některé z verzí reklam na žatecké pivo důležitou roli, avšak jejich název je zaměněn za ,,Žatecký hlas“. Podobnost vizuální stránky s našimi novinami je ale zcela zřejmá.

Spoty jsou určené pouze pro polskou televizi, ale díky internetovému serveru pro sdílení videosouborů youtube je možné je shlédnout. Stačí vyhledat kanál s názvem ,,Zatecky“.

Předávání cen za nejefektivnější reklamu proběhlo na konci října v Národní opeře ve Varšavě. Reklama na Žatecký světlý ležák se ve své kategorii utkala se dvěma dalšími soupeři. Jednou z nich byla reklama na prášky na hubnutí Biovital Complex a druhou reklama na holicí strojek Philips OneBlade.

V každé z kategorií může porota udělit takzvanou ,,Zlatou Effie“, ,,Stříbrnou Effie“ a ,,Bronzovou Effie“. Reklama na Žatecký světlý ležák si po slavnostním galavečeru odnesla Stříbrnou Effie. Gratulujeme!


Komentáře

Nabídky práce

DPS Podbořany - VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

Příplatek za práci o víkendu a svátcích, odměny, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, příspěvek na vitamínové prostředky a očkování. Nástup od května 2023.
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodborany.cz


AUTOSERVIS KOČINA LOUNY - AUTOMECHANIK

Do našeho týmu hledáme AUTOMECHANIKA. Info přímo v prodejně: Postoloprtská 2968, Louny nebo na telefonu.
Kontakt: Miroslav Kočina
Tel.: 415656116
E-mail: servis@autodilykocina.cz


Nelumbo Otvice - PROJEKTOVÝ MANAŽER/STAVBYVEDOUCÍ

Práce na HPP ve stabilní společnost, zajímavý plat a smlouva na dobu neurčitou.
Kontakt: Petra Štáfková
Tel.: 417669065
E-mail: hr@nelumbo.cz


Ročov ŘEDITEL/KA ZŠ

Nástup 1.9.2023, přihlášky nejpozději do 28.4.2023. Bližší info na webu Městyse Ročov
Kontakt: Ing. Vojtěch Václav Pour, starosta
Tel.: +420 415 695 110
E-mail: starosta@obec-rocov.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz

Poslední videa

Vernisáž výstavy Ivy Mokré v Mederově domě d Žatci

V sobotu 25. 3. byla zahájena výstava "Svět víl" Ivy Mokré z Ústí nad Labem, chalupářky z Řepan u Lubence. Autorka návštěvníkům zahrála na harmoniku i spolu si zazpívali...

Přehrát video
Otevření nové expozice Hlasy Čechů z Volyně a soubor Доля

22. 3. 2023 v podbořanském muzeu slavnostně otevřeli novou stálou expozici Hlasy Čechů z Volyně. Dorazilo velké množství hostů. V úvodu vystoupil soubor Dolja z Ústí...

Přehrát video