Podbořany zbaví bahna místní vodní nádrž

Jan Vnouček 2011-12-28 00:00:00

Podbořany – Vodní nádrž u hasičárny v Podbořanech odbahní firma Šilhánek a syn z Kryr. Inženýrské sítě v lokalitě 26 parcel vybuduje společnost KV-Building Praha. Na základě cenových nabídek o tom rozhodla Rada města Podbořany.

První investiční akce byla vysoutěžena za cca 520 tisíc Kč. Do výběrového řízení se přihlásilo celkem pět zájemců.  Za nejnižší nabídkou kryrské stavební firmy se umístila společnost Pe-Reza z Citic s cenou 702 tisíc Kč. Přitom nejdražší Vodohospodářské stavby Teplice nabízely 2,34 miliónů Kč. Ačkoliv město bude první měsíce v roce 2012 hospodařit podle rozpočtového provizoria, kdy nejsou povoleny žádné investiční akce, rada doporučila realizovat odbahnění v rámci tohoto provizoria. „Vzhledem k nízké finanční částce se přimlouváme, aby mohla být provedena ještě v zimě. Výherce výběrového řízen, firma Šilhánek, by nádrž chtěla vypustit v zimních měsících, nechat vymrznout a hned v únoru ji vyčistit,“ vysvětlil postoj radních starosta Radek Reindl.
To druhá investice vyjde podstatně dráž. Firma KV-Building se stala vítězem výběrového řízení, jehož se účastnilo 11 uchazečů, s nabídkou 10,5 miliónu. Zakázku získala ale pouze tím, že rada na základě doporučení komise pro otvírání a hodnocení nabídek ze soutěže vyloučila společnost Rent-House z Prahy, ačkoliv nabídla nejnižší cenu 9,89 miliónu Kč. Nesplnila totiž zadávací podmínky. „Bohužel jsme ji museli vyloučit, i když byla nejlevnější. Firma ale neměla na všechny činnosti autorizaci a nedodala seznam všech subdodavatelů, kteří to pro ní měli dělat,“ osvětlil toto rozhodnutí podbořanský místostarosta Karel Honzl.

 

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video