Vysvědčení v Dětském světě

2019-02-15 09:12:00

CHOMUTOV/KADAŇ (r) — Kdy jindy si užít výjimečný den, než v den prvního vysvědčení? — řekli si na konci pololetí v 1. B na Základní škole Kadaňská v Chomutově. A jelikož tento den chtěli mít opravdu neobyčejný, vydali se na celé dopoledne do zábavního centra Dětský svět v Kadani. Děti byly nadšené. Den si užily na skluzavkách, prolézačkách, opičích drahách. Jezdily s kopce na bobech, střílely míčky z pistolí, hrály si v bazénu plném míčků. Některé děti si vyzkoušely i jízdu v elektrických autíčkách. Společně řádily, smály se a užívaly si školní den naruby.

Výlet pak všichni zakončili společným rozdáváním vysvědčení a velkou pochvalou od paní učitelky za pilnou práci v jejich prvním školním pololetí.

Foto: Tereza VOSÁHLOVÁ

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Varhany a chrámový sbor na poutní mši sv. Petra a Pavla v Podbořanech

Iša Barák hraje každou neděli při mši v kostele na varhany a doprovází zpěv chrámového sboru, když písně sami nacvičí (s varhaníkem mívají jen generálky). Video je z poutní mši 29. 6. 2025.

Přehrát video
Kaple sv. Anny v Hlubanech o Štědrém dnu pro vás otevřena...

Pozvání Mirky Farkasové na Štědrý den 24. 12. 2024.

Přehrát video