Úvod   /   Zprávy   /   Tento týden v Nástupu

Tento týden v Nástupu

2019-03-26 10:20:37

Nástup č. 12 již ve středu 27. března ve Vašich schránkách a na stáncích.

Na titulní straně aktuálního Nástupu se dozvíte o policejním šetření v chomutovském zooparku kvůli nesrovnalostem v účetnictví, výskytu nebezpečného parazita pijáka lučního v Kadani, příbězích opilých řidičů či rozhodnutí jirkovských zastupitelů o budoucnosti dvou domů čp. 1561 a 1772, jenž jsou na náměstí Dr. E. Beneše. Na dalších stranách píšeme o zabavení nelegálních výherních automatů na Chomutovsku, chystaném zkrášlení opěrné zdi naproti kadaňské čerpací stanici Shell nebo soutěži pro mladé řemeslníky Kovo junior 2019 - Obráběč kovů, jejíž regionální kolo proběhlo na Střední škole technické, gastronomické a automobilní Chomutov. Nechybí ani pravidelné rubriky Mlčenliví svědkové minulosti a Nejmladší občánci z chomutovské porodnice. Dále informujeme o možné přesunu hlavního vlakového nádraží v Chomutově, Mezinárodním dnu poezie v Chomutovské knihovně a kadaňském Domově pro seniory. Sport se zaměřil na záchranu v 2. lize futsalistů Baníku Chomutov, povedený zápas kadaňských fotbalistů na hřišti favorizovaných Lovosic nebo derby mezi Spořicemi a Údlicemi.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video