Tento týden v Regionu Podbořanska

Alla Želinská 2019-03-26 10:36:00

Týdeník Region Podbořanska č. 12 vychází ve středu 27. března.

Dvanácté vydání Regionu Podbořanska přináší informace o nové kulturní sezoně zámku v Krásném Dvoře, o výjimečném masopustu v Blatně, o požáru v budově Fary výchovného ústavu v Buškovicích, o soudním verdiktu za smrt malého chlapce v Lounech a chystaném pochodu proti týrání dětí, který se koná 30. března, o počinu dobrovolníků na Křečově, o zajímavém projektu stromů života představeném v domově pro seniory ve Vroutku, o obnovení letního kina v Kryrech.

Dozvíte se o prosluněném Prvním předjarním pochodu, o chystaném setkání na téma prodeje lokálních výrobků „ze dvora“, také o nové turistické tabuli v Podbořanech a o nových šatnách ve škole ve Vroutku.

Je tu i fotoreportáž z plesů v Blatně a ve Vroutku, sportovní strana přináší první jarní výsledky fotbalové sezony, zprávy ze zápasů stolních tenistů a kam na fotbal. Nechybí křížovka a pozvánky na kulturní akce.


Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video