Tento týden v Žateckých novinách

2019-03-26 10:46:00

Týdeník Žatecké noviny č. 12 ve středu 27. března ve vašich schránkách a na stáncích!

Ve dvanáctém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o tom, proč zastupitelé NESCHVÁLILI navýšení finančních prostředků na stavbu TRIBUNY na stadionu FK Slavoj, o čem je nově vydaná publikace KORUNOVANÉ HLAVY v Žatci, kolik žáčků z mateřinek a základních škol navštívilo DEN VODY, jaké jsou letošní plány Města v tématu UNESCO, co způsobilo HUSTÝ DÝM nad městem, jaká dotace by mohla pomoci k ZÁCHRANĚ KOSTELA v Žaboklikách, co vše nalezli žáci Základní školy, nám. 28. října při ÚKLIDU BŘEHŮ OHŘE a kolik legálně hlášených CIZINCŮ žije v našem městě.

Sportovní strana nabídne rozsáhlou reportáž z VELKÉ ŽATECKÉ, během níž padlo několik rekordů, vydřený bod pro LOKOMOTIVU, druhou prohru našich FOTBALISTŮ na hřišti soupeře, odehranou předposlední dvojici zápasů FLORBALOVÝCH DOROSTENCŮ a BOWLINGOVÉ oslavy Mezinárodního dne žen. Nechybí ani fotbalový VÝSLEDKOVÝ SERVIS.

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE. Přinášíme i reportáže z přehlídky LOUNSKÁ MATEŘINKA, na které se předvedly i děti z MŠ Alergo Žatec a z KARNEVALU konaném v žateckém domově dětí a mládeže.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video