Kam na Chomutovsku za kulturou

2019-03-29 04:52:00

Kulturní tipy, kam vyrazit v okrese Chomutov.

PÁTEK 29. BŘEZNA

Chomutov — od 16 hodin v Café Atriu Jambo.

Kadaň — od 19 hodin v Orfeu činohra Starci na chmelu.


PROBÍHAJÍCÍ VÝSTAVY:

Chomutov — do 29. března v galerii Lurago Tři grácie; do 11. dubna v galerii Špejchar Preference jasnosti; do 24. dubna v Oblastním muzeu Křížová cesta — cykly barokních obrazů; do 19. května ve výstavním sále Oblastního muzea obrazy jirkovského malíře Toši Stojanova.

Kadaň — do 31. března v Galerii Josefa Lieslera Za Foglarem a skauty do Kadaně; do 29. září v muzeu kadaňského hradu Kadaňský březen 1919; v Galerii pod širým nebem Pohlednice Šimona Čekala.

Klášterec nad Ohří — v galerii Kryt Grafika — Lenka Štěpaníková.

Jirkov — do 27. dubna v Galerii Jirkov Milan Tóth a jeho žáci; do 30. června v Galerii Jirkov Bílá místa rolnické historie. 

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video