Miminka narozená v chomutovské porodnici

2019-03-29 08:04:00

Nejmladší občánci z okresu Chomutov.


Sebastián Polhoš z Jirkova, narozen 17. března ve 3.32 hodin, váha 2, 9 kg a 49 cm, mamince Daně Juhasové a tatínkovi Davidovi Polhošovi. Přivítat na světě ho přišel bráška Davídek. Doma se na něj těší bráška Kevin.David Dunka z Chomutova, narozen 15. března ve 12.21 hodin, váha 2,8 kg a 48 cm, mamince Kateřině Samkové a tatínkovi Davidovi Dunkovi.Jaroslav Dvořák z Chomutova, narozen 15. března v 5.03 hodin, váha 3,7 kg a 53 cm, rodičům Tereze a Jaroslavovi Dvořákovým.Štěpán Kovář z Jirkova, narozen 16. března ve 2.27 hodin, váha 3,2 kg a 49 cm, mamince Markétě Průšové a tatínkovi Jiřímu Kovářovi.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video