Pil míň než kamarád, tak řídil

2019-03-27 11:36:10

CHOMUTOVSKO — Se dvěma řidiči, kteří usedli za volant s alkoholem, měli v uplynulých dnech práci policisté na Chomutovsku. Předminulou sobotu odpoledne byli přivoláni k poškození čtyř vozidel na místní komunikaci u parkoviště nákupního centra v Otvicích. Po příjezdu na místo zjistili viníka a také pravděpodobnou příčinu celé události: Chomutovan byl opilý. Nejprve s autem vjel do protisměru, kde naboural dvě zaparkovaná vozidla, a potom se mu podařilo nabourat vůz jedoucí v protějším směru. Odrazem pak trefil ještě další zaparkované auto. Opakované dechové zkoušky ukázaly hodnoty 1,57 a 1,65 promile. Dalším, kdo usedl s alkoholem za volant, byl 28letý muž. Toho kontrolovali policisté v nočních hodinách ze soboty na neděli. Chomutovan opakovaně nadýchal přes dvě promile. I on dočasně přišel o řidičský průkaz. Muž policistům uvedl, že potřeboval odvézt domů svého kamaráda, se kterým popíjel v restauraci. Řídil prý proto, že byl méně opilý než kamarád. Svého kumpána podle všeho v pořádku odvezl a hlídka ho nachytala až při jízdě k dalšímu zábavnímu podniku. Policistům přiznal požití několika piv.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video