Díky příspěvku z nadačního programu Tesca bude tábořiště

Alla Želinská 2019-04-11 13:13:00

Podbořany - Již podruhé uspěla 1. Česká společnost Podbořany v projektu firmy Tesco Vy rozhodujete, my pomáháme.

Loni díky žetonům zákazníků žatecké prodejny Tesco podbořanská společnost získala příspěvek na zahradu. „Koupili jsme prolézačky pro děti a děláme terénní úpravy. Zahrada je na Bílém Kopci a využívá ji dětská skupina,“ říká Zuzana Bechyňová. Letos projekt První České veřejného tábořiště dokonce získal nejvíce hlasů (4032) z celkem tří favoritů a vyhrál tak 30 tisíc korun. Díky příspěvku vytvoří oplocené tábořiště pro příměstské tábory v přírodě. "Naším cílem je naučit děti formou příměstských táborů lásce k přírodě. Rádi bychom vytvořili tábořiště, kde se dětem bude líbit, bude zde pergola, zázemí pro děti, pro poznávání i hru," přiblížila projekt Z. Bechyňová. Na tábořišti bude k dispozici ohniště, přírodní posezení a také dva stany. "Jedno malé iglú a jeden klasický dvouložnicový stan. Pokud si už nyní chcete zamluvit termín (od 1. 6. 2019), neváhejte se ozvat,“ dodala Bechyňová. Cenu a volné termíny vám sdělí na tel. 774 743 839.

Druhé místo v nadačním programu Tesco patří projektu Kamarádu LORM ze Žatce "Zahrada radosti v LORMu" - příspěvek 16 tisíc Kč využije na speciální houpačku pro imobilní klienty. Třetí místo obsadil projekt Street Hard Workers "Žatec žije pohybem" - příspěvek půjde na zlepšení vybavení pro cvičení komunity lidí, kteří rádi cvičí venku v přírodě a využívají nejvíce vlastní váhu těla.

Komentáře

Nabídky práce

Obsluha ČERPACÍ STANICE A MYCÍ LINKY - KM - Prona Žatec

Ranní a odpolední směny v režimu: 2 dny ranní, 2 dny odpolední, 2 dny volno; včetnně víkendů. Práce v kolektivu 5 lidí, vhodné pro muže i ženy. Zájemce doručí životopis na e-mail: info@wdishop.cz nebo na adresu: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
Kontakt: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
E-mail: info@wdishop.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video