V Blšanech přivítali nové občánky

Alla Želinská 2019-04-24 11:01:00

Čtyři nové občánky slavnostně přivítali do života v obřadní síní městského úřadu v Blšanech v sobotu 13. dubna. Do Pamětní knihy města Blšan tak přibyla nová jména – dvou holčiček a dvou kluků – Evelin Merdová, Sofie Kubínová, Michael Eduard Čonka a Matyáš Hála.

Nejmenší děti narozené rodičům z Blšan a Malé Černoce přivítala v sobotu dopoledne starostka města Dagmar Břehovská spolu s matrikářkou Šárkou Škulavíkovou a také dětmi z místní mateřské školy, které vystoupily s pásmem básniček na uvítanou. Účastníkům a hostům slavnostního aktu neunikla příjemná změna v podobě „vystajlované“ obřadní síně. Starostka Dagmar Břehovská děťátka a jejich rodiče uvítala nikoliv čteným textem, ale „svými slovy“ a z vlastní zkušenosti mámy, popřála jim vše dobré do života. Po předání dárků miminkům a květin maminkám i sladké odměny předškoláčkům za vystoupení a podepsání se do pamětní knihy následoval společný symbolický přípitek šampaňským. Zbývá jen popřát, ať novým občánkům Blšan – Evelince, Sofince, Míšovi a Matýsku život přináší radost a štěstí. A do města a jeho pamětní knihy ať stále přibývají nové děti a nová jména.

Prohlédněte si fotogalerii z vítání.

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video