V Blšanech přivítali nové občánky

Alla Želinská 2019-04-24 11:01:00

Čtyři nové občánky slavnostně přivítali do života v obřadní síní městského úřadu v Blšanech v sobotu 13. dubna. Do Pamětní knihy města Blšan tak přibyla nová jména – dvou holčiček a dvou kluků – Evelin Merdová, Sofie Kubínová, Michael Eduard Čonka a Matyáš Hála.

Nejmenší děti narozené rodičům z Blšan a Malé Černoce přivítala v sobotu dopoledne starostka města Dagmar Břehovská spolu s matrikářkou Šárkou Škulavíkovou a také dětmi z místní mateřské školy, které vystoupily s pásmem básniček na uvítanou. Účastníkům a hostům slavnostního aktu neunikla příjemná změna v podobě „vystajlované“ obřadní síně. Starostka Dagmar Břehovská děťátka a jejich rodiče uvítala nikoliv čteným textem, ale „svými slovy“ a z vlastní zkušenosti mámy, popřála jim vše dobré do života. Po předání dárků miminkům a květin maminkám i sladké odměny předškoláčkům za vystoupení a podepsání se do pamětní knihy následoval společný symbolický přípitek šampaňským. Zbývá jen popřát, ať novým občánkům Blšan – Evelince, Sofince, Míšovi a Matýsku život přináší radost a štěstí. A do města a jeho pamětní knihy ať stále přibývají nové děti a nová jména.

Prohlédněte si fotogalerii z vítání.

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video