Město uzavřelo mír s Ekostavbami

Otto Urma 2012-01-28 00:53:00

Podbořany – Letitá válečná sekera mezi městem Podbořany a společností Ekostavby Louny byla zakopána. Uložena bude pod nové povrchy tenisových kurtů v areálu Tatranu Podbořany, jejichž způsob reklamace byl několik let předmětem sporu obou stran.

Oba subjekty nyní uzavřou dohodu o narovnání, v které se dohodly na  kompromisním řešení svého sváru. Podbořanští tenisté si tedy snad již v létě zahrají tenis bez abnormálních odskoků míčku a lounská stavební firma získá opětovný přístup do výběrových řízení městských veřejných zakázek.
„Ekostavby opraví na své náklady a podle našich představ dva ze tří kurtů, u kterých jsme reklamovali špatné položení koberce. Prostě vymění koberec tak, aby byl z jednoho kusu až do ohraničeného červeného povrchu. A my na oplátku, až to dodělají, uznáme, že vůči nám nemají žádné závazky a že již nejsou v rozporu se zadávacími podmínkami našich výběrových řízení a nebude důvod je z nich vylučovat. Ekostavby zase stáhnou všechna podání, které na nás podaly k Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže,“ raduje se z výsledku jednání místostarosta Karel Honzl. Ale nechce výsledek nijak vyhrocovat. „Dohoda j epro město výhodná. Ale je korektní a vyvážená. Obě strany přisotupily na určité kompromisy,“ dodává.
Dohoda vzešla z nelehkých jednání, která se zástupci Ekostaveb Louny vedl starosta Radek Reindl. Ekostavby oznámily, že opravy provedou nejpozději do konce května letošního roku.

 

Napsal(a): Otto Urma

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video