Město uzavřelo mír s Ekostavbami

Otto Urma 2012-01-28 00:53:00

Podbořany – Letitá válečná sekera mezi městem Podbořany a společností Ekostavby Louny byla zakopána. Uložena bude pod nové povrchy tenisových kurtů v areálu Tatranu Podbořany, jejichž způsob reklamace byl několik let předmětem sporu obou stran.

Oba subjekty nyní uzavřou dohodu o narovnání, v které se dohodly na  kompromisním řešení svého sváru. Podbořanští tenisté si tedy snad již v létě zahrají tenis bez abnormálních odskoků míčku a lounská stavební firma získá opětovný přístup do výběrových řízení městských veřejných zakázek.
„Ekostavby opraví na své náklady a podle našich představ dva ze tří kurtů, u kterých jsme reklamovali špatné položení koberce. Prostě vymění koberec tak, aby byl z jednoho kusu až do ohraničeného červeného povrchu. A my na oplátku, až to dodělají, uznáme, že vůči nám nemají žádné závazky a že již nejsou v rozporu se zadávacími podmínkami našich výběrových řízení a nebude důvod je z nich vylučovat. Ekostavby zase stáhnou všechna podání, které na nás podaly k Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže,“ raduje se z výsledku jednání místostarosta Karel Honzl. Ale nechce výsledek nijak vyhrocovat. „Dohoda j epro město výhodná. Ale je korektní a vyvážená. Obě strany přisotupily na určité kompromisy,“ dodává.
Dohoda vzešla z nelehkých jednání, která se zástupci Ekostaveb Louny vedl starosta Radek Reindl. Ekostavby oznámily, že opravy provedou nejpozději do konce května letošního roku.

 

Napsal(a): Otto Urma

Komentáře

Nabídky práce

DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz


ÚČETNÍ - paveldvorsky.cz s.r.o. Žatec

Přijmeme účetní, praxe 5 a více let, nástupní plat 30.000 - 38.000 Kč. Benefity: penzijní připojištění, služební telefonní číslo, stravenkový paušál, možnost práce na home-office.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský Ph.D.
Tel.: 415210415
WWW: https://paveldvorsky.cz/
E-mail: info@paveldvorsky.cz


ZÁSTUP DO RECEPCE, PRÁDELNY - Domov pro seniory v Žatci

Práce na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, vhodné i pro příjemce důchodu.
Kontakt: Ing. Eva Hajná
Tel.: 739 429 601
E-mail: hajna@dpszatec.cz

Poslední videa

Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video
Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video