Druhý květen ve znamení tvoření a malé kopané

Alla Želinská 2019-05-01 17:47:00

Podbořany, Buškovice – Také mezi svátky a víkendy zvou školy a knihovny na pěkné akce.

Například Městská knihovna v Podbořanech ve spolupráci se Základní školou T. G. Masaryka pořádají ve čtvrtek 2. května výtvarnou dílnu s Blankou Myslikovjanovou a Lídou Schoppovou z postoloprtské knihovny. Děti si vytvoří dáreček ke Dni matek a na výsledky se mohou těšit jejich maminky. Do tvoření se už od 8 hodin zapojí tři třídy. "Na tvoření s dětmi v Podbořanech se těším. Stejné tvoření budeme mít také 7. 5. v Postolortech," říká Blanka.

V Buškovicích ve čtvrtek 2. května se bude hrát již 20. ročník turnaje memoriálu Mgr. Jiřího Endršta v malé kopané. Pořádá ho VÚ Buškovice a začíná na místním fotbalovém hřišti v 9.30 hodin.

(Podívejte se, jak probíhal Memoriál J. Endršta loni 26. dubna, a také na předešlá tvořivá setkání s Blankou v Podbořanech)


Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video