Tento týden v Regionu Podbořanska

Alla Želinská 2019-05-14 11:08:00

Region Podbořanska č. 19 ve středu 15. května ve vašich schránkách a na stáncích.

V devatenáctém vydání Regionu Podbořanska se dočtete o vítání nových občánků města Podbořan, plánované naučné stezce F. Kafky z Podbořan do Siřemi, o plánech města postavit moderní přístavbu ZUŠ a chystané veřejné prezentaci s účasti autora - architekta P. Hájka, o cestě na Svatou Horu a kde v Kryrech rekonstruují vodovod a kanalizaci, o vzpomínkové akci na náměstí v Podbořanech a najdete i pozvání STP na Den matek v kryrské sokolovně. O závodění hasičské omladiny z Nepomyšle a dorostu z Lubence píšeme na straně 2. Dozvíte se také o účasti občanů z Podbořan v protestní akci Milion chvilek pro demokracii v Žatci i o tom, že jediná v okrese porodnice v Žatci se jen tak neotevře.

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové akce, jako například staročeské máje ve Vroutku, instalace moderního díla na nádvoří zámku v Krásném Dvoře atd. Přinášíme také novinky ze školky Pastelky, která se vypravila na Den se záchranáři, z lubenecké školy, kde proběhl zápis do 1. třídy, a z podbořanské radnice, kde přivítali vzácnou návštěvu z New Yorku a Velké Británie.

Sportovní strana nabídne úspěch podbořanských Mocných Tuleňů na turnaji v Děčíně, vysokou výhru Buškovic nad Pátkem, věnované manželkám vítězství fotbalistů Krásného Dvora i reportáž z derby Podbořany vs. Vroutek, v němž byl šťastnější posledně jmenovaný. Nechybí ani fotbalový výsledkový servis.

Více v tištěném či elektronickém vydání Regionu Podbořanska.

Komentáře

Nabídky práce

Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz


ÚČETNÍ - paveldvorsky.cz s.r.o. Žatec

Přijmeme účetní, praxe 5 a více let, nástupní plat 30.000 - 38.000 Kč. Benefity: penzijní připojištění, služební telefonní číslo, stravenkový paušál, možnost práce na home-office.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský Ph.D.
Tel.: 415210415
WWW: https://paveldvorsky.cz/
E-mail: info@paveldvorsky.cz


ZÁSTUP DO RECEPCE, PRÁDELNY - Domov pro seniory v Žatci

Práce na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, vhodné i pro příjemce důchodu.
Kontakt: Ing. Eva Hajná
Tel.: 739 429 601
E-mail: hajna@dpszatec.cz


ELEKTROMONTÉR - HANZL ŽATEC

Požadavky: USO/SŠ vzdělání elektrotechnické, ŘP sk. B (B+E) Nabízíme: hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, dobré finanční ohodnocení, 13. plat + prémie, příplatky za práci o víkendech, příspěvky na penzijní připojištění, pojistku proti škodě způsobené zaměstnavateli a další benefity.
Kontakt: Petr Hanzl
Tel.: 775 234 861
WWW: https://montaze-elektro.cz/
E-mail: hanzl@montaze-elektro.cz

Poslední videa

Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video
Ilustrátorka Ivona Knechtlová zavítala do žatecké knihovny

Piknik v režii Knihomolíků - tentokrát s ilustrátorkou nejen dětských knih, Ivonou Knechtlovou. 17. 5. odpoledne nechybělo čtení z knížky, workshop, ztvárnění svých snů...

Přehrát video