Úvod   /   Zprávy   /   Muž oloupil dvě ženy

Muž oloupil dvě ženy

2019-05-30 09:33:00

CHOMUTOV (r) — Loupež, jejíž obětí se stala telefonující žena, řešili v Jirkovské ulici chomutovští strážníci. Přepadená hlídku sama oslovila a uvedla, že během telefonátu jí před chvilkou napadl nějaký muž a vyrval jí mobil z ruky. Muže dokázala popsat a udala směr, kterým utíkal, takže se za ním strážníci okamžitě vydali. Během hledání zaslechli volání neznámé osoby o pomoc a po chvíli zahlédli jinou ženu, jíž hlas patřil. Stála před nimi bez vrchního dílu oblečení, který jí strhl útočník, dále jí udeřil do obličeje a vyrval z rukou kabelku. Z místa incidentu podle ní utíkal bosý muž s kabelkou v ruce, který odpovídal popisu první ženy (na snímku).

Hlídka muže pronásledovala a omezila na osobní svobodě za použití donucovacích prostředků. Strážníci se přesvědčili, zda není ozbrojen a vyšetřování události si následně přebrala Policie ČR.

Foto: Městská policie Chomutov 

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video