Tento týden v Žateckých novinách

2019-07-02 09:05:00

Týdeník Žatecké noviny č. 26 vychází ve středu 3. července ve vašich schránkách a na stáncích!

Ve dvacátém šestém vydání Žateckých novin se dočtete o novém LOGU MĚSTA, které vzbudilo mezi občany rozporuplné reakce, čtvrtém BUSKINGU v podloubí, který měl nebývalý úspěch, slavnostním otevření PŘEDZAHRÁDEK na Hošťálkově náměstí, schválení vyhlášení ARCHITEKTONICKÉ SOUTĚŽE na centrum Podměstí mezi Kulturním domem Moskva a Zlatým chmelem, tradičním ROZLOUČENÍ SE ŠKOLOU, které pro místní žáky uspořádali vojáci společně s několika dalšími organizacemi, NEZAMĚSTNANOSTI v našem okrese, která je čtvrtá nejvyšší v kraji, vydařeném SETKÁNÍ RODÁKŮ vesničky Záhoří, sportovním dni tuchořického DOMOVA BEZ ZÁMKŮ, oslavách 100 LET ŠKOLSTVÍ v Měcholupech, VZDĚLÁVACÍ A PREVENTIVNÍ AKCI integrovaného záchranného systému v Bitozevsi, schválení 10,5 MILIONU na opravu chodníků na Pražské ulici i rozdávání VYSVĚDČENÍ v cukrárně páťákům ze ZŠ Komenského alej.

Sportovní strana nabídne ODPOLEDNE PLNÉ SPORTU na stadionu Mládí, závod českého poháru v olympijském triatlonu, na kterém nechyběli členové HOPMAN TEAMU, předposlední kolo základní části EXTRALIGY V NOHEJBALE, kde na domácím hřišti hostil žatecký tým soupeře z Benešova, postup žáků ze ZŠ Petra Bezruče do krajského kola v TROJBOJI, skvělém zakončení závodní sezóny ŽATECKÝCH PLAVCŮ, páté místo pro starší žáky oddílu NÁRODNÍ HÁZENÉ TJ Žatec ve finále Českého poháru v Čakovicích. Dočtete se také o tom, jak skončila letošní FOTBALOVÁ SEZÓNA. Kdo padá a kdo postupuje? 

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, ale také první prázdninový SOUTĚŽNÍ SNÍMEK z ptačí perspektivy.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video