Tento týden v Žateckých novinách

2019-07-02 09:05:00

Týdeník Žatecké noviny č. 26 vychází ve středu 3. července ve vašich schránkách a na stáncích!

Ve dvacátém šestém vydání Žateckých novin se dočtete o novém LOGU MĚSTA, které vzbudilo mezi občany rozporuplné reakce, čtvrtém BUSKINGU v podloubí, který měl nebývalý úspěch, slavnostním otevření PŘEDZAHRÁDEK na Hošťálkově náměstí, schválení vyhlášení ARCHITEKTONICKÉ SOUTĚŽE na centrum Podměstí mezi Kulturním domem Moskva a Zlatým chmelem, tradičním ROZLOUČENÍ SE ŠKOLOU, které pro místní žáky uspořádali vojáci společně s několika dalšími organizacemi, NEZAMĚSTNANOSTI v našem okrese, která je čtvrtá nejvyšší v kraji, vydařeném SETKÁNÍ RODÁKŮ vesničky Záhoří, sportovním dni tuchořického DOMOVA BEZ ZÁMKŮ, oslavách 100 LET ŠKOLSTVÍ v Měcholupech, VZDĚLÁVACÍ A PREVENTIVNÍ AKCI integrovaného záchranného systému v Bitozevsi, schválení 10,5 MILIONU na opravu chodníků na Pražské ulici i rozdávání VYSVĚDČENÍ v cukrárně páťákům ze ZŠ Komenského alej.

Sportovní strana nabídne ODPOLEDNE PLNÉ SPORTU na stadionu Mládí, závod českého poháru v olympijském triatlonu, na kterém nechyběli členové HOPMAN TEAMU, předposlední kolo základní části EXTRALIGY V NOHEJBALE, kde na domácím hřišti hostil žatecký tým soupeře z Benešova, postup žáků ze ZŠ Petra Bezruče do krajského kola v TROJBOJI, skvělém zakončení závodní sezóny ŽATECKÝCH PLAVCŮ, páté místo pro starší žáky oddílu NÁRODNÍ HÁZENÉ TJ Žatec ve finále Českého poháru v Čakovicích. Dočtete se také o tom, jak skončila letošní FOTBALOVÁ SEZÓNA. Kdo padá a kdo postupuje? 

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, ale také první prázdninový SOUTĚŽNÍ SNÍMEK z ptačí perspektivy.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

ŠKOLNÍ PSYCHOLOG - ZŠ a MŠ Jesenice

Nástup od 1.12.2023, pracovní doba jeden den v týdnu. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 29.11.2023 na uvedený e-mail.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 776 193 438
WWW: https://zsjesenice.cz/
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Obsluha ČERPACÍ STANICE A MYCÍ LINKY - KM - Prona Žatec

Ranní a odpolední směny v režimu: 2 dny ranní, 2 dny odpolední, 2 dny volno; včetnně víkendů. Práce v kolektivu 5 lidí, vhodné pro muže i ženy. Zájemce doručí životopis na e-mail: info@wdishop.cz nebo na adresu: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
Kontakt: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
E-mail: info@wdishop.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video