Areál tenisových kurtů zkolaudován!

Hedvika Mašková 2019-07-22 14:00:00

V sobotu 13. července se na tenisových kurtech uskutečnilo slavnostní otevření nových šaten a sociálního zázemí. Došlo také na tradiční přestřižení pásky, kterého se ujal dlouholetý člen klubu Bohumír Linka (na snímku s cedulkou. Na akci nechyběla ani starostka města Zdeňka Hamousová a vedení i členové klubu.

Po slavnostním zahájení se rozběhl turnaj mužů ve čtyřhrách a od 17 hodin proběhl exhibiční zápas, ve kterém se představil čestná host, český profesionální tenista, Bohdan Ulihrach po boku Adama Dvorského. Proti nim se postavili Kryštof Jánošík s Markem Koutníkem.

Na rekonstrukci a modernizaci sportovního areálu, šaten a sociálního zázemí TJ Žatec putovala dotace z města ve výši 4,6 milionu korun. TJ Žatec, která patří k největší tělovýchovné jednotě ve městě starající se o 260 dětí, do současné opravy vložil i vlastní našetřené peníze. Šatny a sociální zázemí se nacházely v havarijním stavu již delší dobu.

Foto: Radek Haišman


Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Varhany a chrámový sbor na poutní mši sv. Petra a Pavla v Podbořanech

Iša Barák hraje každou neděli při mši v kostele na varhany a doprovází zpěv chrámového sboru, když písně sami nacvičí (s varhaníkem mívají jen generálky). Video je z poutní mši 29. 6. 2025.

Přehrát video
Kaple sv. Anny v Hlubanech o Štědrém dnu pro vás otevřena...

Pozvání Mirky Farkasové na Štědrý den 24. 12. 2024.

Přehrát video