Peníze na textilní halu jsou. Teď ještě vybrat, kdo ji postaví

Jan Vnouček 2012-02-20 00:00:00

Lubenec – Obec Lubenec vypsala nové výběrové řízení na zhotovitele stavby nové výrobní haly pro textilní dílnu, která vyhořela. Oproti minulému, zrušenému výběrovému řízení upravila a zpřísnila požadavky pro výběr dodavatele.  Výzvu také vyvěsila na veřejné adrese, a ne jenom na své úřední desce. „Přidali jsme tam reference a přitvrdili sankce v případě nedodržení termínu dokončení stavby. To nám tam před tím scházelo a neměli jsme ošetřeno, aby firmy náš termín opravdu dodržely,“ objasnil starosta Bohumil Peterka. Podle zadaných podmínek musí stavitel halu zhotovit do 30. června za maximální cenu 6,7 miliónu Kč bez DPH.

Lubenec se po delších průtazích také konečně dočkal pojistného plnění za škody způsobené požárem na původním areálu textilní dílny. Obdržel od pojišťovny 9 miliónů Kč a vyhlíží další 2 milióny. Jeden milión stála likvidace a úklid požářiště. Původní hala vyhořela do základů v srpnu loňského roku.

 

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video