CHOMUTOV (r) — Automobil, stojící uprostřed křižovatky s rozsvícenými výstražnými světly, zaujal minulý týden v noci hlídku chomutovských strážníků.
„Řidič jim sdělil, že před chvílí viděl poblíž muže, který během procházení kolem zaparkovaného vozu rozbil zadní okno a šel dál směrem k silnici I/13,” informovali strážníci.
Hlídka skutečně za krátký čas našla muže, jenž odpovídal popisu a kterému z předloktí tekla krev. Ten přiznal, že skutečně okno rozbil, když kolem auta procházel, jelikož měl vztek. Na místo se dostavila i majitelka, která si přála celou událost nahlásit, tudíž bylo vše předáno Policii ČR po jejím příjezdu.
Muž odmítl jakékoli ošetření a strážníci byli státními kolegy požádáni o součinnost při převozu podezřelého.
Foto: Městská policie (2x)
Napsal(a): Redakce
Pozvání Mirky Farkasové na Štědrý den 24. 12. 2024.
Přehrát videoZlatá neděle 22. 12. se nesla v Žatci ve znamení zpívání koled - v podloubí u Ramon café, tradice, za kterou stojí mj. ŽOK :-)
Přehrát video