Bylo z čeho vybírat. ,,Vzdělávání 2020“ nabídlo přes dvě desítky škol

Hedvika Mašková 2019-12-17 14:00:00

Akce s dlouholetou tradicí určená žákům základních a speciálních škol, kteří končí povinnou školní docházku, to je ,,Vzdělávání“. Na letošní akci s letopočtem 2020, která se tradičně konala v prostorách Střední obrodné školy zemědělské a ekologické v Žatci, přijalo pozvání 21 středních škol a učilišť, ale také Armáda České republiky a Úřad práce v Lounech.

,,Pozvánka na akci putovala na všechny základní školy na Žatecku. Výstavy se mohou zúčastnit celé třídy, nebo k nám mohou odpoledne zavítat žáci s rodiči. Letos se akce účastní 21 středních škol a učilišť, ale také Armáda ČR, která žáky láká na studium Vojenské střední školy v Moravské Třebové. Úřad práce v Lounech si pak pro žáky v počítačové učebně připravil test, který jim může pomoci při úvahách o vhodném oboru a povolání,“ popsal zástupce ředitele školy pro zemědělskou sekci Pavel Sekera.

Na propagační výstavě poskytly žákům informace o možnostech studia v otevíraných studijních a učebních oborech. Akce byla rovněž spojena s praktickými ukázkami prací studentů.

Letošní burzy se zúčastnily především střední školy a učiliště z Ústeckého kraje – Žatec, Chomutov, Kadaň, Litvínov, Podbořany, Louny, Ústí nad Labem, Litoměřice a Meziboří. Prezentovaly se ale také Střední lesnická škola Křivoklát, Integrovaná střední škola Jesenice a Střední škola logistická Dalovice.

S organizací akce pomáhali všichni zaměstnanci zemědělské sekce a studenti 3. EM a 3. A.

V prvním kole přijímacího řízení na střední školy pro školní rok 2020/2021 je možné podat až dvě přihlášky. V dalších kolech pak už není počet omezen. Přihlášku je nutné podat v 1. kole do 1. března. Žáci základních škol mají tedy ještě čas na rozmyšlenou .


Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video