Na Vánočním koncertě Bohuše Matuše a Big Bandu Zdenka Tölga zazní i Karel Gott

Redakce 2019-12-16 15:44:00

CHOMUTOV (soš) — Proč by nemohl být sváteční i všední den? Chcete zažít neopakovatelnou atmosféru známého chomutovského velkého orchestru ve spojení s jedinečným zpěvákem Bohušem Matušem? Přijďte ve čtvrtek 19. prosince od 19 hodin do městského divadla.

Orchestr si pro své diváky připravil opět poutavý hudební program. Kromě klasických swingových melodií a písní různých hudebních žánrů, zazní v podání Bohuše Matuše i písně Karla Gotta, jako vzpomínku na odchod velkého mistra. S Big Bandem Zdenka Tölga pod vedením Karla Emingera se vedle hlavního hosta představí také jeho zpěvačky a zpěváci a celý koncert připraví divákům příjemný zážitek v předvánočním čase.

Rezervace a prodej vstupenek prostřednictvím FB stránek Big Bandu, na telefonním čísle 602 125 112 nebo e-mail: eminger@seznam.cz 

Foto: Archiv orchestru

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video