Krasobruslařky přivezly pět medailí

Redakce 2019-12-18 17:05:00

Louny, Chomutov (pan) Poslední listopadovou sobotu se skupina jedenácti lounských děvčat vydala do Chomutova změřit svoje schopnosti s ostatními závodnicemi na 19. ročníku Chomutovské brusle. Výsledek jejich úsilí všechny mile překvapil. Vše nasvědčuje tomu, že usilovný trénink, který je někdy velmi brzo ráno se zúročuje. Když k tomu přičteme neúnavnou trpělivost čtyř lounských trenérek, je výsledek na světě.

„Naše děvčata startovala celkem v šesti kategoriích a to podle věku a výkonnosti. Největšího úspěchu, tedy zlatou medaili v kategorii Kadet A1 dosáhla 14tiletá Jasmine Mercante. V letošní sezoně je to její teprve druhý start, tak se jistě máme v budoucnu na co těšit,“ uvedla Jarmila Panenková z lounského oddílu krasobruslení. Pod vede-ním stejné trenérky Anastasie Galkini získala další medailové umístění Mia Verissimo. V kategorii Benjamín B2 bronzovou medaili za třetí místo. Stupně vítězů ve stejné kategorii doplnila na druhém místě devítiletá Kateřina Plíšková pod vedením trenérky Květy Frankové. 

Na svoji startovní premiéru v této sezoně odjela i dvě děvčata pod vedením trenérky Natálie Alikiny. V kategorii Přípravka I. zí-skala Anna Kučerová stříbrnou medaili za druhé místo. Nejmladším členem oddílu kraso je pětiletá Kateřina Marková. O to více si ceníme jejího umístění na třetí a tedy bronzové pozici v kategorii Přípravka III.

V kategorii Žačky představila svoji novou volnou jízdu Eliška Witošová. Tuto volnou jízdu začala naplno trénovat teprve před dvěma měsíci a tentokrát to bylo její první veřejné předvedení. Umístila se na osmnáctém místě v plně obsazené kategorii. Ostatní Lounské krasobruslařky obsadily místa v první desítce startovního pole dle příslušných kategorií. Některá děvčata čeká příští sobotu start na Velké ceně v M. Boleslavi.

Podle dosavadních výsledků můžeme říci, že se lounskému krasobruslení v této sezona daří.

Na domácím ledě předvedou své volné jízdy 18. ledna 2020 na 11. ročníku Lounské Brusličky. Přijďte podpořit lounské krasobruslení.


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - LOUNY

Jsme fandové digitálního účetnictví, umělé inteligence a moderních technologií a do naší lounské kanceláře hledáme novou posilu pro stálou nebo nárazovou spolupráci externí nebo interní formou. Předchozí zkušenost s účetnictvím je nutná, moderní technologie zaškolíme a zvládneme společně. Požadujeme ochotu učit se novým věcem, pozitivní, zodpovědný a aktivní přístup.
Tel.: 777197823
E-mail: info@arelas.cz


VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video