Děti vystoupily v Domě s pečovatelskou službou

Alla Želinská 2019-12-19 10:12:00

Čtvrtek 12. prosince se nesl v Domě s pečovatelskou službou v Podbořanech ve znamení hudby, mládí a vánoční atmosféry.

„Byl to krásný den pro naše lidičky. Každý rok nám chodí zpříjemnit předvánoční čas děti z 1.ZŠ a děti ze školy TGM. Paní učitelky a paní vychovatelky, malí zpěváčci, tanečníci a ti mrňousové s básničkami dokáží vykouzlit úsměv, ale také slzy jak hrachy na tvářích našich klientů. Prosím o velký palec nahoru. Děkujeme!“ uvedla vrchní sestra DPS Ivana Sýkorová.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video