Úvod   /   Zprávy   /   Tento týden v Nástupu

Tento týden v Nástupu

Redakce 2020-01-14 11:08:06

Na titulce nejnovějšího Nástupu si přečtete o nové ordinaci, která bude sloužit Chomutovanům zavíslým na alkoholu nebo drogách, záchranách tří životů městskými strážníky, ke kterým došlo v minulých dnech či výstavbě dopravního terminálu v Nádražní ulici v Klášterci nad Ohří. Dále třeba případ muže, jež byl v Chomutově přistižen jak bez řidičského oprávnění, bez registrační značky i světel řídí automobil a nechybí ani nejmladší občánci narození v chomutovské porodnici. Kultura zve na koncerty talentované klavíristky Natálie Schwamové, kapely Ivory Gate nebo na show Hvězdy jak je neznáte se známými tvářemi Matějem Ruppertem a Jakubem Kohákem. Na sportovní straně se dozvíte jak dopadlo futsalové derby mezi rezervními týmy Betisu Kadaň a Atletica Chomutov, jak si v důležitém ligovém utkání vedl Baník Chomutov nebo kdo byl v sezóně prvním přemožitelem chomutovských basketbalistů.

Týdeník Nástup č. 2 najdete již ve středu 15. ledna ve Vašich schránkách a na stáncích

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Johannes Brahms - Uherský tanec č. 5 na Vánočním koncertě

Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus

Přehrát video
Historická opona akad. malíře Oskara Brázdy spuštěná před začátkem koncertu

Městské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.

Přehrát video