V neděli odpoledne se Kulturní dům v Holedeči zaplnil karnevalovými maskami. Již tradičně, po desáté v řadě, dětský karneval uspořádalo Mateřské centrum Sedmikráska společně s hudebním divadlem Hned vedle, které se postaralo o pravé karnevalové veselí. Tom a jeho kamarádi si společně s dětmi, ale i dospělými, zazpívali písničky, zasoutěžili si a rozdali zasloužené odměny. Karneval čítal více než dvě stovky návštěvníků. O zábavu tedy nebylo nouze.
,,Rádi bychom poděkovali Městu Žatec, které nás vždy v našich akcích podporuje a také Obci Holedeč za poskytnutí prostorů kulturního domu pro uspořádání akce,“ vzkázala za Mateřské centrum Sedmikráska Michaela Hradcová.
Napsal(a): Hedvika Mašková
Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát videoSymfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát video